0

Зимова Єгипетська бавовна


Лідери продажу

Зимова єгипетська бавовна - нове слово у світі постільної білизни

Ви абсолютно точно вперше чуєте подібне словосполучення - «зимова єгипетська бавовна». Знаєте, чому ми в цьому настільки впевнені? Просто такі постільні комплекти тільки з'явилися на ринку. І фактично проходять етап тестування - ще невідомо, чи сподобаються вони публіці, чи знайдуть широке поширення, чи отримають відгук у серцях покупців. Але вони абсолютно точно володіють всім необхідним для цього потенціалом.

Зимова єгипетська бавовна - це якась особлива бавовна?

Ні, мова йде про класичну єгипетську довговолокнисту бавовну - ту саму, що вирощується в обмеженій кількості (всього 4% від усієї виробленої у світі бавовни), і має волокно, що у 2-3 рази довше, ніж у всіх інших відомих видів бавовни. Насправді єгипетська довговолокниста бавовна не повинна бути вирощена саме в Єгипті - це радше назва сорту, ніж вказівка на місце виробництва сировини. Все через те, що сорт з'явився завдяки природній селекції: колись в Єгипет завезли насіння барбадоського острівного бавовнику, той своєю чергою схрестився з місцевими єгипетськими сортами бавовни, а в результаті вийшла рослина з унікально довгим волокном. Довгий час її не вдавалося виростити в інших країнах, крім Єгипту, ось чому її й донині звуть єгипетською, навіть якщо вирощений матеріал не обов'язково в Єгипті.

Може, характеристики матеріалів відрізняються?

Теж ні, постільна білизна із зимової єгипетської бавовни у своїх базових характеристиках нічим не відрізняється від, скажімо, канонічної тканини:
Але в цьому переліку ви не знайдете пари характеристик, які найчастіше називають поміж переваг постільної білизни з єгипетської бавовни - гладеньку, практично оксамитову поверхню та елегантний матовий блиск поверхні.

Але як же так?

Просто ми з вами нарешті дісталися до єдиної відмінності зимової єгипетської бавовни від її звичайного побратима - поверхні, вкритої невеликим й цілком природним начосом. Це начісування є природним продовженням волокон матеріалу й не видаляється в процесі виробництва. Тому з часом воно не висипається, а залишається на місці. Поверхня цього матеріалу найбільше нагадує текстуру стиглого персика: ніжна, вкрита легким пушком, до якого дуже приємно торкатися, адже він завжди відчувається теплим. Ви можете запитати, навіщо створювати ще й таку тканину, якщо єгипетська довговолокниста бавовна вже ідеальна.
Щоб відповісти на це гіпотетичне питання, згадаймо ваш досвід взаємодії з преміальною постільною білизною з єгипетської бавовни. Її бархатиста, ідеально гладенька поверхня часто стає причиною для порівняння з натуральним шовком. Дійсно, вона навіть добре охолоджує в спеку, деякий час залишаючись прохолодною. Стривайте-но! У спеку ця прохолода - те, що потрібно. А взимку? Чи приємно вам буде лягати в ліжко й першою відчувати саме цю прохолоду? Дуже сумніваємося. У наших зимових комплектів з єгипетської бавовни зовсім інша текстура - оксамитова і тепла, а тому вони завжди, незалежно від погоди, залишаються теплими і гостинними, обіймальними і зігріваючими. У таку постіль на 100% комфортно і хочеться лягати взимку, повернувшись додому зі змерзлого світу - ось вона, головна причина появи цих комплектів в нашому асортименті!
Показати повністю