0

Про компанію

Обирати - складне завдання, незалежно від об'єкта. Складно обирати взуття - щоб і зручне, і красиве, і сучасне. Важко шукати меблі - комфортні, ергономічні, актуальні. І постільну білизну обирати не легше - хочеться натуральне, без моторошних трояндочок, на совість пошите і практичне. Хоча, з постільною білизною стало трохи легше, адже існуємо ми - LeRoom.

Наша постільна білизна за замовчуванням відповідає всьому перерахованому. Натуральна - з єгипетської бавовни, тенсела і навіть шовку. З актуальним забарвленням - і однотонна, і з авторськими тематичними візерунками, патернами та жакардовим фігурним плетінням. Пошите так, немов власники будуть влаштовувати йому справжній тест-драйв і прати кожного дня. Тут ви можете забути про всі «треба» й обирати комплект, виходячи тільки з двох параметрів - розмір і подобається/не подобається.

Але з приводу останнього змушені попередити - здається, ми перестаралися і більшості клієнтів у нас подобається все. І хочеться купити все. Щоб полегшити вам вибір, ми знімаємо детальні огляди комплектів, створюємо докладні характеристики й готові нескінченно відповідати на ваші запитання.

З наших колекцій Ви зможете підібрати приголомшливі речі для спальні та дому:

Постільна білизна з натуральних тканин
Текстиль для СПА та готелів
Аксесуари для ванної кімнати
Постільні приналежності
Пледи й покривала

LeRoom: розвиток бренду

Напевно, як і в половині історій маленького бізнесу, наша почалася з неможливості відшукати необхідний комплект постільної білизни. Хотілося постільну білизну преміального рівня, але за ціною, трохи більше приємною, ніж в європейських текстильних бутиках. В процесі пошуку ми виявили, що поняття преміальної постільної білизни в нашому суспільстві сильно спотворене. Його асоціюють з брендовими сумками або взуттям, де вартість завищена в десятки разів.

Насправді ж все зовсім інакше. І місію LeRoom ми бачимо в тому, щоб про це говорити й надавати можливість людям купити таку білизну за справедливою ціною. Білизну з тканини з ідеальним складом, дбайливо забарвлену, уважно пошиту, з надійною фурнітурою. Білизну, за якою не потрібно доглядати так само пильно, як за маленькою дитиною. Білизну, яка рішуче змінить ваше уявлення про здоровий сон. А головне - буде служити дійсно довго. Не місяць і не рік, а десятиліття. Ось що ми вкладаємо в поняття «постільна білизна класу люкс».

Ми самостійно відшукали своїх виробників і дизайнерів. Не погоджуємося продавати все підряд, а прискіпливо відбираємо колекції, відтінки та малюнки. Постійно розширюємо асортимент новими виробами й матеріалами. Наприклад, відносно недавно ми почали продавати тенсел - інноваційну тканину з евкаліптового волокна з дивовижними (правда, дивовижними) властивостями. Наші клієнти вже встигли її полюбити, а в більшій частині магазинів текстилю про неї й не чули.

Наші принципи

Ми робимо ставку на натуральні матеріали й ніколи не приховуємо склад тканини. Працюємо з фабриками безпосередньо, тому товари позбавлені додаткових націнок. Там, де це необхідно, наші товари мають сертифікати якості й/або походження.

Ми враховуємо сезонність і не продаємо роками одні й ті ж моделі. Кожен сезон в нашому магазині починається з нових колекцій постільної білизни, які враховують, власне, сезон, тенденції у світі текстильної моди й точно такі ж тенденції, але в інтер'єрному дизайні. Ми збираємо воєдино все, щоб пропонувати вам найкращу постільну білизну в Україні.

На відміну від інших магазинів текстилю, ми надсилаємо замовлення не тільки по Україні, але й за кордон. Тож якщо ваші рідні чи друзі живуть в іншій країні, а ви хочете зробити їм незабутній подарунок - телефонуйте або пишіть нам, організуємо доставку хоч на Північний Полюс.