0

Елітні ковдри та подушки


Лідери продажу

Елітні ковдри й подушки з шовку — найкраще, що ви можете собі подарувати

Виявляється, обрати правильну подушку і ковдру так само складно, як і матрац. Все має значення: наповнення, форма, товщина, матеріал тканини. Наприклад, низькоякісне пухо-пухове наповнення - розсадник бактерій і пилових кліщів. За такою подушкою потрібно ретельно доглядати: не ховати під ковдрою, час від часу залишати на сонці або відправляти в холодильник, а після 3-х років експлуатації або викидати, або віддавати на повну реставрацію ще й платити за це. З ковдрами та ж історія. Але багато хто продовжує користуватися ними за інерцією, просто тому що звикли.

Але ми серйозно намірилися познайомити вас з іншими спальними аксесуарами - подушками та ковдрами з наповнювачем із волокон шовку. Ви, мабуть, відразу захочете заперечити, що це дуже дорого. І помилитеся. Вартість нашої подушки зі справжнім шовком всередині нижча або на рівні вартості якісної подушки з пуху або пера.

Звичайно, бувають і дешеві пухові подушки. Але чи готові ви дізнатися правду про них? Чи готові спати на подушці, всередині якої - погано очищене перо з частинками шкіри птиці, можливо, з волосоїдами, механічним сміттям, пиловими кліщами, які активно поїдають наповнювач. Якісні пухові подушки на українському ринку існують, але за вартістю вони знаходяться на рівні або навіть значно перевищують вартість наших шовкових виробів. Але все одно багато в чому програють шовковим. У чому саме? Подивімось.

Елітна постіль — запорука хорошого сну

Сказати, що сучасний вибір подушок і ковдр великий - значить, нічого не сказати. Він величезний. Нарівні з традиційними наповнювачами виробники починають використовувати інноваційні матеріали та експериментують з формами. Які наповнювачі можна зустріти всередині подушки? Наприклад:

Майже всі з перерахованих наповнювачів мають недоліки. Пух, перо і синтетичні матеріали можуть викликати алергічні реакції. Волокна евкаліпта і бамбука натуральні, безпечні й навіть антибактеріальні. Але вони в ходу зовсім недавно і точно невідомо, наскільки довго вони можуть прослужити і які нюанси виникають в процесі використання.

Залишається тільки шовк - наповнювач, перевірений часом. Його давно використовують у всьому світі. Навіть на додаток - кращі бренди з виробництва постільних речей працюють саме з цим наповнювачем. Чому ж?

Шовкові ковдри та подушки - екологічно чистий матеріал

Ми продаємо подушки з ковдри, усередині яких - волокна шовку Малбері. Найпопулярнішого у світі, з якого шиють білизну, одяг, хустки, елітну постільну білизну. Колись цим постільним аксесуарам приписували магічні властивості. Люди бачили, що сон на шовкових подушках продовжує молодість: жінки, що їх використовують, довше не старіли, могли похвалитися здоровим волоссям і відсутністю роздратувань на шкірі. Тому модниці намагалися всіма правдами й неправдами дістати заповітну подушку з шовку - зробити це було по-справжньому складно. Тільки подумайте: зараз ви можете вільно купити шовкову подушку, за яку кілька століть тому люди ладні були віддати величезні гроші, величезну купу грошей.

Звичайно ж, властивості шовкових подушок і ковдр - це не магія. Сучасна наука виявила, що шовк не здатний вбирати вологу і не «витягує» її зі шкіри, контактуючи з нею під час сну. Навіть більше - він може ділитися зі шкірою своїми протеїнами. Вони проникають в структуру волосся та шкіри, живлячи і насичуючи її. А ще на шовковій поверхні не буває жорстких складок, через контакт з якими на шкірі виникають зморшки та складки. І це не єдині його переваги. Шовк:

Ці переваги - лише бліде відбиття всього того масиву інформації, який можна розповісти про шовкові подушки. Багато з них відкриються тільки після того, як ви нарешті, зважитеся придбати подушки й ковдру з шовковим наповнювачем. Мабуть, найбільше вас здивує той факт, що з ними в ліжку більше не буде жарко - все завдяки відмінній терморегуляції. Далі ви виявите, що і сон ваш став якіснішим і здоровим: це закономірний результат зміни його умов. Коли вас нічого не дратує і не відволікає, нічого не колеться і не б'є розрядами статичної електрики, спиться набагато краще. Не турбуйтесь - взимку з цими аксесуарами не буде холодно. Особливо якщо заздалегідь купити зимову білизну.

Подушки з натуральними наповнювачами - вірний супутник здорового сну

Насправді ми навіть не уявляємо, наскільки великим є вплив подушок і ковдр на наше здоров'я і самопочуття. Вони, немов сірі кардинали, існують поруч і можуть бути справжньою причиною того, що вранці ви прокидаєтеся з нежитем або закладеним носом. Того, що вночі важко дихаєте і вічно крутитесь. Того, що шкіра час від часу вкривається висипаннями незрозумілого походження.

Перш ніж витратити величезні гроші на розв'язання цієї проблеми, спробуйте просто змінити ковдру і подушки. З високою часткою ймовірності саме вони - винуватці вашого поганого самопочуття. Чому? Погляньте на свою пухову подушку. Якщо вона служить вам більше ніж 2 роки і за цей час ви не здавали її  на лагодження, значить, вона на третину складається з вашого епідермісу, пилових кліщів і продуктів їхньої життєдіяльності. Думаєте, на цьому всьому можна спати здорово?

Ось чому шовкові ковдри й подушки варто купити для всієї родини. Особливо для дітей: вони чутливіші до будь-яких алергенів і страждають найбільше. І не переживайте, елітні подушки та ковдри не надто вимогливі у догляді. Вони легко відпираються від фарб і фломастерів, якщо служать дітям. Швидко і повністю висихають після прання - їх можна прати, на відміну від пухових або гречаних подушок. А ще вони мають функцію пам'яті: повторюють і запам'ятовують форму голови та шиї, і добре їх підтримують під час сну. А зробити корисну дію шовку максимальною можна за допомогою повноцінного комплекту постільної з шовку.

Показати повністю