0

Елітні килимки для ванної


Лідери продажу

Килимки Grazzioza: абсолютно нові відчуття для ваших ніг

Найбільше ім'я Grazzioza асоціюється з рушниками із єгипетської бавовни, які вже давно вважаються синонімом розкоші та елітарності. Вони продаються у відомих світових магазинах. Ними користуються гості найвідоміших мережевих готелів. Але рушники — не єдиний продукт бренду, вартий найпильнішої уваги. Килимки для ванни — ще один неймовірний текстильний продукт. В асортименті компанії вони з'явилися не так давно, але якщо й існують у світі ідеальні килимки, то вони носять ім'я Grazzioza.

Єгипетська бавовна біля ваших ніг

Ця португальська компанія з дня свого заснування працює тільки з єгипетською довговолокнистою бавовною сорту Гіза. Вона використовується для всіх матеріалів — килимків у тому числі. Це безпрецедентний хід: понад 80% всіх подібних виробів на світовому ринку виготовлені із синтетичних волокон. Знайти просто бавовняні килимки — непросте завдання. А знайти такі, що і виглядають добре, і будуть довго служити, практично неможливо. Було неможливе доти, доки виробництвом цих виробів для ванної кімнати не зайнялися в Grazzioza. Абсолютна натуральність текстильного покриття — основна ознака цих килимків. Жодного відсотка синтетичних волокон у складі: тільки бавовна та нічого більше.

Килимки для ванної Grazzioza: основні особливості

Килимки бренду разюче відрізняються на вигляд, але об'єднані набором обов'язкових характеристик. Характеристик, які пояснюють, чому ваш килимок прослужить не 2 роки, а 10 років, не втративши м'якості.

  1. Механічна безпека. Зворотний бік виробів вкритий тонким шаром силікону. Він не дає виробу ковзати по плитці та іншим покриттям для підлоги. Нейтральний для шкіри людини. Не втрачає своїх властивостей від постійної вологості та підвищених температур — періть килимок стільки, скільки хочете. Його зворотній поверхні нічого не загрожує.
  2. Антибактеріальне покриття. Тканина килимка вкрита спеціальним антибактеріальним репелентом на основі іонів срібла. Репелент повністю безпечний для людини та згубний для бактерій, грибків, вірусів. Іони срібла руйнують зовнішню оболонку мікроорганізмів, стримуючи їхнє зростання. Саме неконтрольоване зростання бактерій пояснює неприємний запах текстилю у ванній кімнаті. З таким покриттям килимок довго залишатиметься свіжим, незалежно від рівня вологості.
  3. Попереднє збігання. До того як килимок буде пошитий, тканину для нього перуть за досить високої температури й після сушать. Це необхідно для того, щоб досягнути збігання — якщо воно відбудеться після першого прання у вас вдома, може виявитися, що розміри виробу вже не підходять, а силіконове покриття на звороті деформувалося.
  4. Висока щільність та особливе переплетення волокон. У всіх без винятку килимках витримана висока щільність волокон. При такій щільності волокна немовби підтримують один одного, не дозволяючи просідати з часом. Крім того, використовується переплетення двох типів, що також не дозволяє волокнам тканини збиватись дуже швидко.

Дизайн: не випадковість, а концепція

Текстиль, що погано поєднується між собою, здатний знебарвити найоригінальніше дизайнерське рішення для ванної кімнати. Дизайнери бренду це чудово розуміють, тому килимки Grazzioza не існують в окремій реальності. Синергія спостерігається відразу у двох площинах — відтінковому та текстурному. Килимки випускаються у рамках існуючих колекцій компанії. Це дозволяє покупцям зібрати пул приладдя для ванної кімнати, що ідеально поєднується між собою за текстурою поверхні. Цей хід — відмінний спосіб додати розкоші навіть у найпростіший простір. І недорогий, адже навіть найякісніший текстиль обійдеться набагато дешевше нового ремонту.

Другий важливий момент — відтінки. Базові колекції компанії пропонуються в єдиній палітрі кольорів. Це максимально природні, зрозумілі та універсальні відтінки, які легко можна уявити і у вбиральні чоловіка, і в жіночій ванній кімнаті. Ці відтінки красиво комбінуються між собою, а також до них цілком реально підібрати текстиль із колекцій інших виробників, якщо, наприклад, у розмірному ряду Grazzioza немає виробу потрібних вам габаритів. Але, скажемо вам на вушко, що ця компанія настільки орієнтована на клієнтів, що надає можливість замовити килимок для ванної в індивідуальних розмірах. Тож якщо ви зовсім зневірилися знайти якісний килимок у ваших непростих розмірах, напишіть нам — можливо, ми зможемо вам допомогти!

Показати повністю