0

Покривала з Єгипетської бавовни


Лідери продажу

Покривала з єгипетської бавовни: новий вимір комфорту

Отже, ви нарешті зважилися зробити собі та своїй спальні розкішний подарунок - купити постільну білизну з єгипетської бавовни в нашому магазині. Прискіпливо вивчали характеристики - плетіння, щільність, фурнітура. Переглянули всі варіанти з можливих, поки не знайшли той, глянувши на який відчули «Воно!». Замовили, отримали, захоплювалися. Випрали, застелили ліжко і... Що далі? Чим будете її накривати? Непоказним (принаймні, на тлі нового преміального комплекту) пледом з найближчого магазину, купленим зовсім випадково? Пледом, якого не вистачає, щоб закрити ліжко повністю, і постільна білизна подекуди проглядає? Якщо вам подобається саме такий стан справ або прямо зараз ви не готові заново проходити всі муки вибору ще й покривала для ліжка - приймаємо і поважаємо ваш вибір. Але якщо ви хочете отримати ІДЕАЛЬНЕ ліжко, ласкаво просимо до наших покривал.

Що за покривала?

Довговолокниста єгипетська бавовна - універсальний матеріал. Він підходить не тільки для виробництва постільної білизни, але й для створення всіх інших аксесуарів та текстилю для спальні. В тому числі й покривал. Різниця тільки в щільності. Наші ковдри пошиті з єгипетської бавовни максимальної щільності - це відчувається і на дотик, і за вагою. Одна така ковдра важить близько 3 кг - досить багато, особливо якщо порівняти з велюровими виробами. Але така вага стає наслідком високої щільності й гарантією максимальної міцності. Ми не зустрічали на українському ринку подібних покривал, але перебували в абсолютній впевненості, що вони гостро потрібні покупцям. А далі ми розповімо, звідки ж взялася така впевненість.

Про переваги покривал з єгипетської бавовни

Деякі перераховані далі переваги якоюсь мірою характерні для всіх виробів з єгипетської бавовни, але на 100% поєднуються тільки в наших покривалах і роблять їх по-справжньому унікальними:

на 100% натуральний склад - в складі тканини, з якої вони пошиті, тільки волокна єгипетської бавовни й нічого більше;

максимальна безпека - натуральна бавовна не викликає алергічних проявів, але також вона фарбується абсолютно безпечними складами, які своєю чергою безпечні для шкіри, дихальних шляхів та ін.;

максимальна щільність - максимальна кількість волокон на квадратний сантиметр тканини;

відмінна міцність - настільки міцну тканину неможливо порвати вручну, тому в побутових умовах їй практично нічого не загрожує;

бавовна такої міцності фізично не здатна м'ятися, тому й прасувати її не доведеться;

термін їхньої служби необмежений, адже настільки міцну тканину практично неможливо розтягнути - вона потенційно здатна служити десятиліттями й буде це робити. При цьому вам не захочеться позбутися навіть від покривала, якому виповнилося 10 або 20 років. Знаєте, чому?

Ми зробили ставку на timeless

Timeless або позачасовий - властивість речі, яка дозволяє їй зберігати актуальність роками й навіть десятиліттями, не залежати від модних тенденцій, людських настроїв або історичних епох. Виглядати доречно в будь-якому інтер'єрі. Не ставати тягарем згодом, а перетворюватися на інвестицію, цінний предмет, яким захочуть користуватися навіть ваші діти або онуки. Так трапляється з вишуканими бабусиними прикрасами, вінтажними сукнями модних будинків і ... нашими покривалами з єгипетської бавовни. Чому настільки в цьому впевнені?

Тому що ми дійсно прискіпливо їх шукали, вибираючи з сотень варіантів і зупинившись в результаті на 6 моделях, які в майбутньому можуть бути розширені, але й на сьогоднішній момент цей асортимент покриває потреби більшості наших клієнтів і дозволяє дотримуватися цієї політики timeless. Чому? По-перше, такі покривала в принципі не здатні розтягуватися або кошлатитися. Ви зможете користуватися ними роками, й не відчувати бажання заховати річ в глибинах шафи або швидше від неї позбутися. По-друге, відтінки - природні, натуральні, які ви постійно зустрічаєте в природі навколо себе. Молочно-білий колір досвітнього туману, бежевий відтінок крем-брюле, смарагдове сяйво прохолодного моря, рожевий колір молодих бутонів туберози. В такій натуральності загадка їхньої актуальності - ці кольори будуть затребувані завжди, як буде вічним море або щорічне цвітіння трояндових садів.

По-третє, якість пошиття. Ви, безсумнівно, пам'ятайте вислів Коко Шанель про те, що розкіш - це коли красиво навіть з вивороту. Наші покривала гарні з усіх боків, як на них не подивися. Ними хочеться милуватися, роздивлятися кожен шов, кожну крихітну деталь.

Про практичність

Але наші покривала - більше ніж просто покривала. Звичайно, в першу чергу вони талановито завершують образ вашої ліжка, прикрашають спальню і захищають постільну білизну від передчасного забруднення й зносу. Але їх функціональність набагато ширше. Таке покривало легко стане такою собі «перехідною» ковдрою, коли в міжсезоння вже хочеться позбутися від теплої ковдри, але прохолодні ночі все ще не викликають бажання спати зовсім без неї. Адже ви пам'ятаєте, що воно зроблене з довговолокнистої єгипетської бавовни? А значить, відмінно вентилюється і навіть, попри свою щільність, пропускає повітря і не дозволяє вам потіти й відчувати при цьому дискомфорт. Звичайно ж, воно легко переться, не створюючи клопоту з доглядом і викликаючи гостре бажання торкатися, прилягти, закутатись в його шовковисті обійми.

Показати повністю