0

Ексклюзивні шовкові вироби


Лідери продажу

Ексклюзивні вироби з натурального шовку

У цій категорії магазину зібрані різні вироби з шовку — гумки для волосся, маски для сну, а також шовкові наволочки, які ви можете придбати окремо для комплекту з іншої тканини. Всі вони настільки приголомшливі, що нам незрозуміло — чому досі людство не відмовилося від масок, гумок і наволочок з інших матеріалів. Наприклад, шовкові гумки дозволяють не передавлювати волосся, а протеїни шовку немов склеюють лусочки волосин, дозволяючи їм зберігати блиск і не електризуватися. Маски для сну з шовку і взагалі варто номінувати на Нобелівську премію, як найбільший винахід для здорового сну. Вони зовсім не тиснуть, не подразнюють шкіру, не викликають алергію і ще приємно охолоджують, заспокоюючи шкіру, позбавляючи від набряків і захищаючи від зморщок.

Що ж до наших наволочок з натурального шовку, то вони мають ідеальну якість. Ідеально пропускають повітря, не викликають алергічних проявів, швидко сохнуть після прання і дуже добре взаємодіють з тілом. Якщо ви давно замислювалися про якісні, елітні вироби для спальні, то потрапили за потрібною адресою. Наш магазин надає можливість купити натуральні шовкові наволочки.

Переваги натурального шовку

Переваг у цього матеріалу так багато, що все перерахувати складно, але ми відібрали основні, якими і поділимося з вами.

І це тільки головні переваги даної тканини — на ділі їх набагато більше.

Багато хто загадується над питанням, чому справжній матеріал так дорого цінується?

Щоб зрозуміти, чому, необхідно заглибитися в саму технологію виробництва шовку від і до. Виробництво ніяк не змінилося за останні 5000 років. Для створення цієї тканини вирощують спеціальних гусениць, які харчуються виключно листям шовковиці. Потім, коли гусениця достатньо виросла і готова перетворитися на метелика, вона за кілька днів сплітає навколо себе кокон з однієї цільної та нерозривної нитки. З одного такого кокона можна дістати в середньому 1500 метрів нитки. Кокони обробляють на фабриках, де частина роботи як і раніше виконується вручну. Щоб відкрити кокони, їх заливають гарячою водою і кілька хвилин варять. Тоді вони починають розмотуватися і нагадують павутину.

Але одна нитка занадто тонка, щоб щось з неї виткати. Тому спочатку кілька ниток збирають в одну, а після сушіння використовують їх для створення тканини. Найкращий шовк дає шовкопряд сорту Малбері — нитка довга, міцна, гладка та світла. Шовк з нього має рівну поверхню без вузликів і кремово-білого кольору — такий можна фарбувати відразу після виробництва без додаткової обробки. Весь цей процес забирає багато часу і, як і раніше, вимагає ручної праці, тому вартість шовку залишається стабільно високою. Наприклад, для створення однієї-єдиної наволочки необхідно до 800 коконів, не кажучи вже про інші ресурсах. Виробництвом шовку займаються в Японії, Індії, Індонезії, але найпопулярнішим залишається китайський шовк, адже саме в Китаї п'ять тисячоліть тому винайшли цю технологію. І дуже довго зберігали її в секреті, не дозволяючи іноземцям дізнатися нюанси та дістати личинок шовковичного шовкопряда.

Як відрізнити оригінал від підробки?

Питання не втратило своєї актуальності, адже цінність шовку робить його недоступним для всіх охочих. Але насправді відрізнити оригінал від підробки досить легко. І зараз ми розповімо про 6 головних відмінностей:

  1. Натуральний шовк мнеться. Зовсім небагато, а ступінь пом'ятості прямо залежить від щільності тканини. Але штучний атлас дуже важко пом'яти — навіть якщо ви сильно стиснете його рукою, він не втратить своєї форми.
  2. Незабарвлена натуральна нитка може бути тільки кремового кольору. На сонці вона буде переливатися. А штучний шовк блищить на сонці занадто яскраво.
  3. Якщо прикласти натуральний варіант до шкіри, то вже через пару секунд ви не відчуєте холод, оскільки він швидко приймає температуру тіла. А штучний, навпаки, протягом декількох хвилин буде залишатися холодним.
  4. Якщо підпалити нитку натурального матеріалу, вона буде повільно тліти без відчутного запаху. Нитка штучного шовку буде плавитися і сильно диміти.
  5. Натуральну шовкову нитку важко порвати вручну, вона навіть може пошкодити шкіру. Штучна нитка рветься легко.

На жаль, шосту відмінність можна перевірити, лише придбавши білизну або купуючи шовк у відрізі. Якщо з тканини спробувати дістати одну нитку, то шовкова залишиться цілою, а штучна розпадеться на більш дрібні волокна, з яких скручена.

Але наскільки сильно відрізняється якісний виріб від неякісного?

Дійсно, може всі ці труднощі — даремно? Раптом натуральний якісний шовк майже не відрізняється від низькопробного або навіть штучного? Ні, відрізняється і дуже значно. Подібність між ними візуальна, але варто доторкнутися до штучного шовку і все стає зрозуміло — він жорсткіший, видається трохи пластиковим, не вбирає вологу, зовсім не вентилюється і дуже сильно електризується. Для постільної білизни його абсолютно точно використовувати не можна.

Натуральний шовк має такий набір якостей-тире-переваг, з яким не зрівняється жоден штучний аналог. І саме такий — виключно натуральний — шовк ви можете купити в нашому магазині, якість і походження якого підтверджується документально.

Показати повністю