0

Сімейні комплекти постільної білизни


Лідери продажу

Сімейний набір постільної білизни —  комфорт нічного відпочинку

Сімейний набір постільної білизни —  новинка на українському ринку. Сімейними називають комплекти, що складаються з одного простирадла, двох наволочок і двох, так, саме двох, підковдр. Все більше сімей воліють купувати саме сімейні комплекти з різних причин:

це покращує сон — коли частина нічного сну не йде на пошуки або відбирання ковдри у другої половинки, є всі шанси виспатися;

індивідуальний підхід — у всіх людей різна терморегуляція. Хтось зігріється під тоненьким пледом взимку, а комусь недостатньо ватної ковдри. Двом людям з різною терморегуляцією буває складно підібрати одну ковдру, яка б влаштовувала всіх. Тому вони купують дві різні. Скажімо, тонку і щільну, та сплять щасливо;

різна поведінка під час сну — хтось вовтузиться всю ніч, постійно відтягуючи ковдру на себе, а хтось спить в одній позі, як солдат. Як, скажіть, їм поділити вночі одну ковдру? Та ніяк — легше купити дві.

Втім, зовсім неважливо, якими причинами керуються люди. Важливо, що для своїх двох ковдр вони можуть у нас купити ідеальний постільний комплект з двома абсолютно однаковими підковдрами. Більше жодної дисгармонії через спроби подружити підковдри з різних комплектів. Відтепер ваше ліжко буде ідеально красивим і рівно настільки ж зручним, адже матеріалом для білизни служить єгипетська бавовна.

Детальніше про комплектацію та матеріали

Якщо вже ви поставили собі за мету зробити своє ліжко найзручнішим на світі за допомогою використання двох ковдр, то довести зручність до максимуму можна, обираючи кращі з доступних матеріалів. Так-так, це ми про бавовну. Насправді не всі магазини сьогодні пропонують білизну в такому розмірі. Ми — серед  тих небагатьох, хто пропонує. Більш того, наші сімейні комплекти — це вироби з єгипетської довговолокнистої бавовни.

Ця тканина немов виткана з одних тільки переваг:

Тож сімейний комплект постільної білизни з єгипетської бавовни — це інвестиція не тільки в комфорт, а й в усі інші аспекти вашого життя. Кімната стане красивішою, зовнішній вигляд ліжка буде надихати, а не дратувати. Хіба це не чудово?

Також необхідно внести деяку ясність в трактування поняття «сімейний комплект». На цей момент більшість виробів мають описаний вище формат — простирадло, 2 підковдри та 2 наволочки. І саме в такому форматі представлені товари нашого магазину. Набагато рідше «сімейність» враховує наявність чотирьох наволочок. Такі комплекти зустрічаються набагато рідше і ми також працюємо над тим, щоб вони з'явилися в нашому асортименті.

Ще ми рухаємося в бік появи сімейних комплектів з інших матеріалів. Наприклад, багато хто вже встиг оцінити нашу новинку — комплекти з TENCEL (евкаліптового волокна). Вони напрочуд приємні: дихають, сяють, але також володіють справжніми антибактеріальними властивостями та залишаються прохолодними набагато довше, ніж бавовна. І не виключено, що колись вони з'являться і в новій комплектації.

"LE ROOM" — широкий асортимент наборів сімейного постільної білизни й не тільки

Широкий модельний ряд сімейних комплектів постільної білизни — запорука того, що воно стане 100% попаданням у вашу спальню. У нашому каталозі відмінний вибір комплектів: лаконічні однотонні, натхненні східними мотивами, зі стильними флористичними малюнками, з невагомими жакардовими візерунками, геометричними або абстрактними фігурами. Ми впевнені, що серед цієї пишності можна підібрати доречне рішення для будь-якої спальні, незалежно від специфіки її дизайну або будь-яких інших вимог.

Звертаємо вашу увагу, що перед покупкою потрібно не тільки уважно розглянути зображення комплекту й прочитати рекомендації щодо догляду, а й точно виміряти розмір всіх спальних аксесуарів. Важливо максимально точно (рулеткою або кравецьким метром), а не на око визначити розмір ковдри, подушки й матраца. Іноді фактичні розміри можуть відрізнятися від декларованих навіть на 10 сантиметрів. Якщо розмір трохи більше зазначених параметрів комплекту, нічого страшного в цьому немає. Але якщо він помітно більший, рекомендуємо утриматися від покупки або пошукати альтернативні рішення.

В "LE ROOM" вам обов'язково допоможуть з вибором і підкажуть, як краще вчинити, якщо, скажімо, розміри не збігаються або подушок не 2, а 4. Ми давно реалізуємо текстильні вироби, так що дізналися про всі премудрості їхнього підбору. Ніколи не нав'язуємо вам те, що не потрібно насправді. Але якщо розуміємо, що існує можливість якось доповнити комплект, обов'язково про неї розповімо. Наприклад, для деяких комплектів у нас є літні ковдри в тон, які можна використовувати як покривала і, домагатися повної гармонії всіх аксесуарів для сну.

Показати повністю