0

Постільна білизна Тенсел TENCEL


Лідери продажу

Постільна білизна з тенсела (TENCEL) — натуральне евкаліптове волокно

Постільна білизна Тенсел (TENCEL) — ваш таємний інструмент для створення затишної атмосфери в спальні. Звичайно, вона не виправить огріхів дизайнерського проекту і не перебудує ліжко, але абсолютно точно подарує повноцінний нічний відпочинок. Здається, що сьогодні придбати аксесуари для оздоблення ліжка нескладно — широкий модельний ряд, величезна кількість пропозицій, десятки інтернет-магазинів. Насправді все складніше, адже різниця між брендами колосальна.

Потенційний покупець завжди намагається вибрати максимально якісну річ за лояльною ціною. На цій сторінці ви зможете обрати комплекти, що точно відповідають цій парадигмі: оригінальні, витончені, довговічні й шовковисті комплекти постільної білизни тенсел TENCEL за справедливою ціною.

Вибір шовковистої постільної з тенсела — справа серйозна

Мабуть, найбільш правильний підхід до вибору комплекту постільної — звертати увагу на матеріал, з якого виготовили продукцію, а після враховувати параметри інших предметів (тобто, розмір матраца, ковдри, подушок). Багато хто орієнтується на стандартні нормативи комплектів:

Набори відрізняються також за кольором і дизайном, можуть бути однотонними або декоративними. Але кожен виріб — це свято якості. Постільна білизна з тенсела — новинка, яка однозначно заслуговує вашої уваги. Текстильна промисловість не стоїть на місці і генерує нові види текстилю, які абсолютно заслужено стають популярними. Тенсел — це на 100% натуральний матеріал, виготовлений з волокон евкаліпта. Тканина шовковиста, струмлива, прохолодна і просто чудово вентилюється. Але це далеко не всі її характерні особливості.

Особливості постільної білизни тенсел (TENCEL)

Тенсел — це тканина, в якій ніби навмисне з'єдналися кращі якості інших матеріалів. Він:

Переваги комплектів постільної білизни з тенсела (TENCEL)

По-перше, їхня зносостійкість і міцність не зрівняється з іншими текстильними матеріалами. Але крім цього:

Є у тенсела й один недолік — вища вартість в порівнянні з іншими матеріалами. Але це цілком виправдано, адже і термін його служби вдвічі більший, ніж у бюджетних матеріалів. Крім того, протягом усього терміну служби ці комплекти залишаються такими ж, як на момент покупки — не розтягуються, рівні, не кошлатяться. Ті покупці, що дотримуються принципів zewo waiste, повинні знати, що виробництво тенсела безвідходне, в процесі використовується набагато менше води, ніж у випадку з іншими матеріалами. А ще тенсел не обробляють хімічними препаратами для відбілювання. З цієї причини вироби варто купувати дітям, вагітним жінкам, алергікам — сусідство з такою тканиною не тільки не зашкодить, але і зміцнить здоров'я.

Догляд за постільною білизною з тенсела

Кожен комплект постільної білизни з тенсела має етикетку, де вказані всі правила догляду. Якщо їх дотримуватися неухильно, білизна прослужить вірою і правдою навіть десяток років, не змінюючи кольору, форми та залишаючись все такою ж шовковистою. Адже тенсел не кошлатиться.

Впевнені, ви обов'язково уважно прочитаєте рекомендації щодо догляду, коли отримаєте свій комплект. Але про всяк випадок зазначимо основні правила:

Погодьтеся, дуже прості правила. Але вони подовжать життя вашій постільній білизні та допоможуть їй залишатися все такою ж привабливою.

Постільна білизна з тенсела — однозначно те, що варто спробувати на власному досвіді. Можливо, ви повернетеся до улюблених комплектів з єгипетської бавовни або шовку. А можливо, прикипите до неї всією душею і іншої вже буде не треба. Але спробувати варто обов'язково — тенсел дійсно відрізняється від більшості матеріалів. А щоб кожен міг з ним познайомитися, надсилаємо замовлення по Києву і Україні з блискавичною швидкістю.

Показати повністю