0

Рушники з Єгипетської бавовни


Лідери продажу

GRAZIOZZA: як iPhone, тільки рушник

Здавалося б, рушник. Цілком звична річ — як столові прилади чи скатертина. Але GRAZIOZZA зуміла навіть цю стандартну річ перетворити на витвір мистецтва. Ще й так вдало, що рушники цього бренду вже стали мірилом якості для багатьох інших брендів — і початківців, і іменитих. І разом з тим виробникові вдалося створити не просто розкішну й тендітну річ, але абсолютно практичний, міцний, надійний виріб на роки, який після першого прання не перетворюється на бліду копію себе нового.

Хто створює рушники GRAZIOZZA

Ось уже 40 років ці рушники виготовляються на батьківщині бренду у Португалії. Виробництво на 100% європейське, кожен рушник створюється на фабриці з нуля. Але поняття «фабрика» до GRAZIOZZA не цілком застосовне. Тому що воно передбачає лише технічні виробничі процеси. Тоді як над створенням кожної нової моделі компанії працюють дизайнери, хіміки, біологи. Тут не просто шиють рушники, а задають тренди, які потім підхоплюють виробники по всьому світу — хтось надихається, а хтось навіть сліпо копіює. І якщо ви не уявляєте, якими можуть бути тренди у світі рушників, це означає лише одне – ви ніколи не купували вироби GRAZIOZZA. І саме час це виправити: купити рушники GRAZIOZZA відтепер можна і в Україні. LeRoom стає офіційним та ексклюзивним постачальником преміального португальського бренду в Україні.

Чому рушники GRAZIOZZA преміальні

Рушники бренду пропонуються у найпрестижніших світових універмагах. Вони відзначені багатьма нагородами у галузі дизайну. Використовуються всесвітньо відомими мережами готелів. Та й просто користуються величезною популярністю у Європі. І все це — не випадковість, а закономірний результат усіх тих рішень та дій, які компанія приймає ось уже 40 років поспіль (так, бренд уже відсвяткував 40-річний ювілей). Головна мета та пріоритет бренду — виробництво предметів розкоші для найвибагливіших клієнтів.

Довговолокниста єгипетська бавовна

Усі рушники GRAZIOZZA – на 100% бавовняні. Виробляються з тканини, що складається тільки з довговолокнистої єгипетської бавовни. Волокна цієї бавовни довші й тонші, що дозволяє отримувати щільнішу тканину без збільшення її ваги та жорсткості. У виробництві часто використовують чесану бавовну: вона містить тільки дуже довгі волокна без бавовняного пуху, тому поверхня такої тканини не кошлатиться.

Ще тканину обов'язково попередньо перуть та усаджують. Будь-яка натуральна тканина дає усадку після першого прання. І в компанії про це знають. Щоб позбавити клієнтів від неприємних сюрпризів, тканину спочатку перуть на виробництві, сушать і тільки після цього використовують у пошитті. Тоді вироби на 99,9% зберігають заявлені розміри, не розтягуються та не стягуються.

Простота та елегантність

Колекції GRAZIOZZA, яких вже чимало, створюються не окремо. Дизайнери компанії розуміють, що текстиль у просторі не існує сам собою. Він повинен поєднуватись, «дружити» з оздобленням стін, колірним рішенням інтер'єру. Тому вони відвідують дизайнерські виставки, аналізують тенденції в інтер'єрному та предметному дизайні. А потім розробляють такі текстильні рішення, які ідеально інтегруються у сучасні простори. В цьому пункті криється розгадка того, чому будь-який рушник GRAZIOZZA так органічно впишеться у вашу нову ванну.

Інновації та безпека

Велика, ні, навіть величезна увага приділяється безпеці виробів португальського бренду. І важливо, що ця увага виходить за рамки рекламних буклетів та підтверджується незалежними сертифікатами. Усі рушники виготовляються відповідно до норм стандарту OEKO-Tex Standart 100. А на фінальному етапі виробництва вони обов'язково сертифікуються.

Зокрема, вони отримали та продовжують підтверджувати відповідність стандарту ISO-19001. Це найсуворіший сертифікат у світі, який підтверджує, що якість виробів бренду перевіряється на кожному етапі. І кожен матеріал, що використовується у виробництві, супроводжується окремим сертифікатом якості.

Крім контролю якості, компанія активно впроваджує нові технології. Наприклад, вкриває матеріал спеціальним просоченням — воно безпечне для людської шкіри, її ліпідного шару. Але стримує розвиток бактерій лежить на поверхні тканини. Такі рушники набагато довше залишаються свіжими — іноді навіть свіжий рушник в умовах високої вологості на 2-3 день починає неприємно пахнути. З рушниками GRAZIOZZA такий сценарій неможливий: просочення пригнічує зростання бактерій, грибків, плісняви. Рушник зберігатиме приємний запах протягом усього часу використання. Ця інновація актуальна і в далекій перспективі — пліснява та грибки поступово руйнують структуру тканини, послаблюючи її. І якщо рушник від них захищений, то й служитиме набагато довше.

Непомітні, але дуже важливі деталі

Напевно, саме колосальна увага до деталей найбільше відрізняє GRAZIOZZA від конкурентів. Рушники, що носять це ім'я, продумані до дрібниць:

  1. У кожного рушника є вшита тканинна вішалка — м'яка і непомітна, вона не дозволяє рушнику зісковзувати на підлогу.
  2. Краї закруглені, тому вироби виглядають охайно, дорого і цей вигляд зберігається з часом, адже нічого так не псує вигляд рушників, як краї, що не збігаються у складеному вигляді.
  3. Краї кожного виробу двічі прошиті, тому залишаються обережними після сотень прань — навіть через 2-3 роки після купування рушник GRAZIOZZA залишається таким же охайним, як і на самому початку.
  4. Величезний вибір розмірів дозволяє підібрати ідеальний рушник для кожної кімнати вдома, для всіх варіантів використання. Невеликі можна запропонувати гостям як серветки. Середнього розміру — використовувати на кухні або у ванній для обличчя. Великі хороші як банні рушники, а дуже великі ідеально підійдуть для морського відпочинку або поїздки на яхті.

Колекція GRAZIOZZA від LeRoom

В асортименті бренду є десятки різних колекцій, з яких ми відібрали для вас найцікавіші, найактуальніші, найякісніші (хоча обирати найякісніше з дійсно якісного було непростим завданням). Сьогодні ми пропонуємо вам наступні колекції рушників преміальної якості:

У кожній з цих колекцій можна купити рушник GRAZIOZZA з наявності або замовити певний розмір. Зверніть увагу на колірну гаму — вона також складається особливим чином. Використовуються натуральні та одночасно з цим дорогі відтінки, які дозволяють звичайному рушнику виглядати полотном художника. Кожна людина у світі має хоча б раз спробувати витерти руки або обличчя рушником GRAZIOZZA – це відчуття ніжності, млості, ласки важко описати.

Показати повністю