0

Плед з велюру


Лідери продажу

Пледи з велюру — затишок та комфорт в побуті

Пледи створені не тільки для краси. Вони ще й приголомшливо корисні. Наприклад, стануть відмінною накидкою для ліжка, щоб захистити постільну білизну від передчасного зносу. Або вкриють диван, щоб в холодну пору року у вас було чим закутати плечі або ноги. Адже як добре зимовими вечорами сидіти в затишному кріслі, обгорнувшись теплим пледом, і дивитися улюблений фільм або розмовляти з домашніми. Багато хто також використовує щільний і м'який плед на пікніках літніми прохолодними вечорами.

Але плед з якого саме матеріалу варто обрати? Пропонуємо вам розглянути можливість придбання пледа з велюру — в силу певних якостей їх можна назвати й універсальними, і улюбленцями покупців. Будь-який велюровий плед дуже приємний на дотик. Вкритий ніжними ворсинками, в які так приємно запускати руку і гладити, немов домашню тварину. Саме завдяки своїй ворсистості велюровий плед завжди відчувається теплим — навіть при мінусовій температурі середовища. При цьому виглядає і стильним, і затишним. А якщо (або точніше — коли) ви закохаєтесь у велюр остаточно і безповоротно, обов'язково дістанете свій зимовий комплект постільної білизни.

Велюр — шикарний + практичний

Для виробництва велюру використовують різні технології, що дозволяють отримувати вироби різної щільності та товщини. З тканини шиють не тільки пледи, але й одяг (переважно домашній), а ще використовують для оббивання меблів і автомобільних салонів. М'яка, ніжна і тепла тканина подобається більшості, а довжина ворсу дозволяє не обмежуватися тільки домашнім використанням. Наприклад, велюрові пледи часто використовують для ресторанів і для готелів.

Обов'язкова ознака велюру — це наявність ворсу. Він з'являється в результаті так званого ворсового плетіння, коли волокна матеріалу переплітаються особливим чином, а їх кінці залишаються вільними. Переваги виробів з велюру будь-якого типу:

Рекомендації з догляду за велюровим пледом

Насправді ви вже знайомі з правилами догляду за своїм велюровим пледом, адже застосовуєте їх для решти постільної білизни. Але про всяк випадок нагадаємо вам основні рекомендації:

Все це сповна пояснює, чому велюрові вироби коштують дорожче за іншу текстильну продукцію. Крім гарного співвідношення ціна/якість, ви отримуєте ошатний, візуально привабливий предмет побуту, який здатний навіть грати на руку інтер'єрному задуму. А вже що він буде грати ще й на руку комфорту вдома, і без пояснень зрозуміло.

В "LE ROOM" — кращі пледи з велюру для домашнього затишку і комфорту

Для всіх любителів м'якості та практичності ми підготували колекцію велюрових пледів в різних, але однаково трендових відтінках. Більш того, ми зіставили їх з колекцією постільної білизни й підібрали відтінки так, щоб плед поєднувався з постільною білизною і не просто захищав її, але й прикрашав простір спальні. Ставав частиною єдиної дизайнерської ідеї.

Але, як показує реальний досвід, одним пледом справа не обходиться. Після першого відразу хочеться купити другий — для дивана у вітальні або крісла на балконі. Тому радимо вам відразу розглянути варіант придбання двох або навіть трьох велюрових пледів — в іншому випадку у вашому будинку постійно будуть розпалюватися бої за право володіти улюбленим велюровим пледом. Пам'ятайте, що велюр може бути різної якості — не завжди гарний плед здатний пережити навіть один сезон. Наші пледи зроблені з кращого велюру з високою щільністю і надовго забезпечать вашому будинку відчуття тепла та затишку.

Показати повністю