0

Постільна білизна з Єгипетської бавовни однотонна


Лідери продажу

Однотонна постільна білизна з єгипетської бавовни

Однотонна постільна білизна з єгипетської бавовни — найактуальніше рішення для будь-якої спальні. В першу чергу тому, що кольорові комплекти без малюнків або орнаментів гармонійно виглядають в будь-якій спальні. Наприклад, для спальні ви вибрали шпалери з активним квітковим малюнком. Якщо купувати для ліжка схожі комплекти, вони будуть зливатися зі стінами й про гармонійний простір навіть мови бути не може. Водночас однотонна постільна білизна — найкращий друг сучасних монохромних просторів з вузькою кольоровою гамою. Маючи хороший смак, в монохромну кімнату можна підібрати подібний за стилістикою і кольором строкатий комплект. Але набагато простіше купити одноколірний — навіть бувши контрастним, він з ймовірністю в 99% добре впишеться в інтер'єр.

У однотонних комплектів є тільки одне слабке місце — коли з часом вони вицвітають, то втрачають свій лиск і викликають стійке бажання швидше їх позбутися. Але зроблені з єгипетської бавовни, набори стають непідвладні часу. Завдяки більшій щільності й особливій структурі волокна, вони фарбуються глибше і довше зберігають колір. Ще практично не вицвітають і зберігають початковий відтінок роками, якщо чітко дотримуватися нескладних рекомендацій з догляду. Ці рекомендації ви зможете знайти й на сайті в описі кожного товару, й в шикарній коробці, в якій отримаєте своє замовлення.

Особливості однотонної постільної білизни з бавовни

Довговолокниста бавовна перед виробництвом підлягає розчісуванню та мерсеризації, завдяки чому тканина стає такою міцною і легкою одночасно. Іноді єгипетську бавовну називають «бавовняним шовком» через на дивно шовковисту, без ворсинок, поверхню й ніжне матове сяйво поверхні. Якщо не знати, що комплект бавовняний, цілком можна припустити, що зроблено такий виріб з шовку.

При зовнішній схожості матеріал все ж відрізняється від шовку. Так, він набагато легший і не має такого вираженого охолоджувального ефекту. Єгипетська бавовняна білизна однаково комфортна в будь-яку пору року, тоді як шовкова може бути злегка неприємною в холоди — складно лягати в ліжко, яке зустрічає тебе холодком. Ще одна відмінність — догляд. Якщо шовк дуже просто зіпсувати неправильним поводженням, то з єгипетською бавовною все набагато простіше — правила догляду за нею вам давно знайомі, адже вони однакові для всіх без винятку бавовняних виробів.

Переваги однотонної постільної білизни з єгипетської бавовни

У текстильній промисловості використовуються десятки технологій обробки бавовняної сировини та волокна. Але при виробництві єгипетської бавовни використовується лише обмежена їх кількість. Найважливіша з них м мерсеризація. Необроблене бавовняне волокно всипане крихітними ворсинками. Якщо їх не прибрати, то через деякий час вони зберуть на себе частки сміття і дрібний ворс, й кошлатитимуться. Приємні «побічні ефекти» цієї процедури — подвоєна міцність і містичний блиск поверхні.

Зазвичай мерсеризація проходить в кілька етапів. Спочатку волокна обробляють лужним розчином, а після проходять газовим пальником, щоб остаточно попрощатися з небажаною ворсистістю. В результаті тканина ніби «запечатується» — добре вбирає барвники, але дуже неохоче віддає їх назад. Ось чому єгипетська бавовна, на відміну від інших бавовняних тканин, не схильна до вицвітання на сонці або після прання. Навіть сотні циклів прання не стануть причиною зміни кольору такого комплекту.

Різноманітність відтінків однотонної постільної білизни

Однотонність не варто вважати синонімом примітивності або простоти. Навпаки — часом відтінок комплекту буває підібраний настільки вдало, що за привабливістю значно перевершує набори з ретельно промальованими малюнками або орнаментами. Але скільки кольорів — стільки й думок. Кожна людина віддає перевагу різним відтінкам. Одним до душі виключно пастельні. Іншим подавай приглушені й холодні. А треті не уявляють життя без яскравих, майже кислотних кольорів. Тому в цьому розділі стільки комплектів, що, на перший погляд, здаються схожими, але помітно відрізняються, якщо придивитися ближче.

До речі, на користь однотонних рішень свідчить і той факт, що їх часто вибирають для готелів. У хороших готелях нічого не буває просто так. Тільки якщо річ ідеальна з усіх боків, тільки тоді її вибирають для закладу. А зараз спробуйте пригадати, як часто в п'ятизіркових готелях вам зустрічалася білизна з малюнками. Швидше за все, ні разу. Все тому, що одноколірна при інших рівних виглядає дорожчою і стильною.

Не можна забувати й про асоціативність — про ті емоції, що викликають у людини ті чи інші кольори. Вибираючи потрібні, можна впливати на атмосферу приміщення. Робити її більш затишною або лаконічною, наповнювати яскравими фарбами або втихомирювати, заспокоювати. Ми щиро раді, що однотонні вироби стали настільки популярними зараз, адже можемо вам запропонувати більш як 50 наборів однотонної постільної білизни, що викликає різні асоціації:

І це лише короткий перелік доступних відтінків. Реальна палітра ширша і цікавіша, а ще постійно поповнюється все новими й новими зразками. Ось чому ми з упевненістю говоримо — тут ви знайдете свій ідеальний комплект за 5 хвилин. А якщо є охота, йому можна вибрати пару серед однотонних пледів з велюру.

Показати повністю