0

Наволочки з шовку


Лідери продажу

Наволочки з шовку

Отже, у нас є окремий розділ з повноцінними комплектами шовкової постільної білизни й також є категорія, в якій зібрані винятково шовкові наволочки. Ні, це не помилка, а абсолютно усвідомлене рішення, продиктоване бажанням подбати про наших клієнток (в першу чергу, клієнток) і відповісти на сучасний тренд. Напевно, вже половина світу практикує цікавий прийом — використовувати бавовняні комплекти разом з шовковими наволочками. Навіщо? Обов'язково розберемося з цим, але почнемо з переваг, якими володіє натуральна шовкова тканина.

Про всі переваги шовку

Навіть за наявності маси інноваційних та просто нових натуральних тканин, поєднання властивостей шовку залишає його як і раніше унікальним і неповторним:

А зараз, коли ми розуміємо, з якою тканиною маємо справу, поговоримо про переваги наволочок з неї.

Чому варто купувати шовкові наволочки?

З наступних причин:

Шовк, як і шкіра, складається з 18 амінокислот і вважається найбільш дружньою тканиною з усіх — тіло сприймає шовк, як частину себе, і не реагує на нього дерматологічними проявами.

  1. Один з білків шовку — фіброїн — теоретично здатний живити шкіру, прискорювати її регенерацію.
  2. Гладенька поверхня шовкової подушки полірує шкіру і волосся під час сну, не дряпаючи останнє. До того ж обличчя по ній просто ковзає і після сну на ньому не залишаються сліди від тканини або заломи, як це відбувається з бавовняними наволочками.
  3. Ще шовк добре утримує вологу і не вбирає її зі шкіри під час безпосереднього контакту. Завдяки чому вранці обличчя не виглядає змарнілим, втомленим, сухим.
  4. Завдяки особливій будові волокон та щільному їхньому переплетенню в матеріалі не затримується пил і волога, не розмножуються бактерії й грибки, а пилові кліщі просто не можуть проникнути всередину подушки. Саме відсутність цієї флори й фауни пояснює, чому сон на шовковій подушці покращує стан при акне й інших запальних процесах шкіри.
  5. Прохолодна поверхня тканини добре охолоджує шкіру і не дає прокинутися з набряклим обличчям, навіть якщо ви спали в дуже теплому приміщенні.

І тут саме час запитати, чому б не купити відразу цілий шовковий комплект, а доводиться обмежуватися однією лише наволочкою. По-перше, вартість — вартість одного комплекту з натурального шовку дорівнює вартості 9 наборів з єгипетської бавовни. По-друге, не всім комфортно спати на шовку — він прохолодний і досить слизький, тоді як бавовна нейтральна за температурою поверхні, але сон на бавовняній подушці не володіє перерахованими вище перевагами. Тому бачимо в такому поєднанні бавовняний комплект + шовкові наволочки відмінне компромісне рішення. Ми навіть подбали про покупців і навмисно підібрали наволочки з однотонного шовку. Вони гармонійно виглядають в будь-якому інтер'єрі, на відміну від візерункових, і легко поєднуються з однотонними комплектами з будь-яких бавовняних тканин або тенсела.

Як розпізнати підробку?

Важливо! Всі принади сну на шовковій подушці доступні тільки в тому випадку, якщо шовк — натуральний. Замінити його штучним можна. Але як зрозуміти, що вам не надіслали підробку? Ділимося секретами. Справжній шовк не електризується — якщо після сну ваше волосся виглядає так, немов ви спали в розетці, пора запідозрити недобре. Ще він мнеться — чим вища щільність, тим нижча здатність до зминання. Але коли ви стиснете тканину в жмені, на ній обов'язково з'являться зморшки. А на штучному шовку — ні. Природний шовк прохолодний, але при контакті з тілом швидко нагрівається — менш як хвилину потрібно, щоб він набув температури тіла. Штучний, навпаки, кілька хвилин залишається виражено прохолодним. Але найпростіше не грати в детектива, а просто купувати шовк в перевірених магазинах. Наприклад, в LeRoom — шовкові вироби ми отримуємо безпосередньо з Китаю разом з сертифікатами про походження та якість.

Як доглядати за наволочками з шовку?

Щоб виріб прослужив максимально довго, за ним важливо правильно доглядати. Мокрий шовк крихкий, тому прати його потрібно вручну або на делікатному режимі. Якщо перете вручну, замочіть виріб на 15 хвилин в мильній воді, не гарячішій за 40 градусів. Після прополощіть його кілька разів у чистій воді, щоб повністю вимити порошок.

На відбілювачі й будь-які інші агресивні засоби — табу! При пранні краще дотримуватися кольоровості та чорний шовк прати окремо, щоб уникнути перехресного фарбування кольорових і білих тканин.

Шовк краще не відтискати, а дозволити воді стекти самостійно. В автоматичних машинах зазвичай передбачений цей момент. Але автоматична сушка йому вже не підходить — сушіть матеріал на повітрі, вибравши місце в затінку і попередньо розрівнявши його. Якщо збираєтеся виріб прасувати, встановіть мінімальну температуру нагрівальної поверхні праски.

При дотриманні цих нехитрих правил ваша шовкова наволочка навіть через десятиліття не зміниться зовні й на дотик буде настільки ж ніжною і гладенькою. І, звичайно ж, продовжить так само дбайливо та уважно піклуватися про ваше волосся та шкіру обличчя.

Показати повністю