0

Дитяча постільна білизна


Лідери продажу

Дитячі комплекти постільної білизни

Ймовірно, постільну білизну для дитини ви вибираєте ще уважніше, ніж свою власну. Вивчаєте склад, дізнаєтеся деталі, оцінюєте безпеку. Знаючи про це напевно, ми трохи спростили вам задачу — в окремій категорії зібрали комплекти для дітей, до яких не можна причепитися.

Для дітей ми пропонуємо постільну білизну з сатину. І зараз пояснимо, чому. Вона на 100% натуральна, складається тільки з бавовни, і не менш екологічна, ніж єгипетська бавовна. Так, сатин не такий щільний і сяє не так інтенсивно. Але й вартість сатинової постільної білизни з бавовни нижча. І ми вважаємо це важливою перевагою.

Дитяча постільна білизна фактично виявляється на лінії вогню. Її можуть забруднити фарбами, ручками, фломастерами. З неї можуть будувати будиночки і перетворювати на дивовижний одяг. Діти часто запрошують у своє ліжко домашніх тварин — здрастуй, шерсть і затягування від кігтів. На жаль, навіть єгипетська бавовна не вийде з цих випробувань неушкодженою. А якщо різниці немає, то навіщо платити більше?

Сатин — це 100% бавовняна тканина зі скрученої нитки з подвійним плетінням. Вона теж досить щільна і злегка сяє. Її походження та якість підтверджується сертифікатами й міжнародними стандартами безпеки. Дорослі точно залишаться задоволеними. А як же діти? Ми подбали й про це, відібравши по-справжньому дитячі набори: кольорові, небанальні, з привабливими малюнками. У нас є білизна для принцес і принців, майбутніх пілотів і мандрівниць, натуралісток і перегонників. Ми вважаємо, що дитяча білизна обов'язково має подобатися дітям. А як інакше зробити сон солодким, а засинання — швидким?

Постільна білизна для дітей — сатин (100% бавовна)

Ми продаємо постільну білизну з натуральної бавовни європейської якості. Вироби проходять багаторівневий контроль перед тим, як відправляться в продаж. Її створюють професіонали — дизайнери, закрійники, швачки — з десятиліттями досвіду. Дизайн, крій та шиття виконуються в стерильних цехах. А головне, що жодних маніпуляцій з матеріалом — тільки 100% бавовняна тканина з сатиновим плетінням ниток.

Сатинові набори — оптимальне рішення для дитячої спальні та здорового дитячого сну:

І при цьому матеріал не вимагає особливого догляду, легко відпирається від більшості побутових забруднень і не змінює свого зовнішнього вигляду навіть після численних прань.

Постільна білизна безпосередньо впливає на якість сну дитини. Абсолютно точно вона не повинна бути синтетичною або бавовняною з великим відсотком синтетичних домішок — така тканина накопичує статичну енергію і, варто малюкові поворухнутися, як шкіра отримує статичний розряд. Так, його сила незначна, але й дитяча шкіра набагато чутливіша — те, на що дорослий не зверне увагу, може негативно позначитися на стані здоров'я маленької людини.

Та що там говорити, її якість важливіша, ніж якість дорослих наборів. Діти проводять уві сні у 2 рази більше, ніж дорослі — близько 10 годин нічного сну і близько 2 годин денного проти 7 годин сну дорослого. І в кожен момент сну шкіра максимально тісно контактує з ліжком і всім, що її оточує. Якщо тканина фарбувалася токсичними фарбами, токсичні мікроелементи крізь шкіру проникають в тіло і накопичуються абсолютно непомітно, а після стануть причиною серйозного захворювання.

Найкраще, що ви можете зробити для своєї дитини — відшукати і купити таку постільну білизну, в якій натуральність складу сусідить з безпечними технологіями фарбування. А найкраще, що ми можемо зробити для вас — зібрати такі комплекти в окремій категорії, щоб ви просто могли їх замовити, не переживаючи про все інше. Формуючи асортимент, ми намагалися зробити його різноманітним, але гармонійним — переважають набори в спокійних, природних відтінках, що не нервують дитину зайвий раз. Є моделі для дівчаток, хлопчиків і універсального спрямування. І для дітей з різними захопленнями — з тваринами, машинами, літаками, квітами, просто цікавими патернами та візерунками.

Важливі нюанси вибору комплекту дитячої постільної

Наостанок ми хотіли б вам нагадати кілька моментів, про які важливо не забувати, підбираючи оформлення для спального місця вашої дитини.

Дитина з раннього віку потребує естетичної спальні та ліжка. Вони допомагають розвивати почуття прекрасного, основи гармонійного поєднання кольорів, прищеплювати вміння затишно обставляти навколишній простір. І стають повноправним учасником дитячих ігор, розвивають фантазію, просторове мислення. Тому однотонний виріб точно не підійде для дитячої спальні.

Забудьте про стереотипи — поділ наборів на дівочі та хлопчачі дуже умовний. Якщо ваш маленький чоловік віддає перевагу відтінкам фіолетового або рожевого, просто купіть йому те, що подобається. І навпаки — якщо впевнені, що маленьку жінку порадує комплект з літаками або машинами, не шукайте іншого.

А ось вікові переваги — це не умовності. Дітям, а особливо підліткам, важливо знати, що їхні інтереси та потреби почуті і враховуються. Якщо купити підлітку щось відверто дитяче, що відрізняється від його вподобань, він легко влаштує на цьому ґрунті бунт. І швидше засинатиме на голому матраці, ніж на невдалій білизні.

Ми, пам'ятаючи, що діти бувають різними, зібрали величезну і різноманітну колекцію дизайнів. Схожі вони тільки в загальних рисах — натуральна тканина, якісне пошиття, стримана кольорова гама. Але на рівні дизайну здорово відрізняються. У нас є комплекти:

Кожен комплект продуманий дизайнерами до дрібниць. Всі відтінки збираються в збалансовану гаму, що дуже позитивно впливає на стан і настрій дитини. Зображення авторські, нанесені за методом цифрового друку і дійсно довго зберігають свій початковий вигляд і колір. Наші комплекти дитячої постільної білизни ідеальні, адже однаково подобаються і батькам, і дітям.

Показати повністю