0

Постільна білизна для готелів з Єгипетської бавовни 120S


Лідери продажу

Комплекти постільної білизни для готелів

Єгипетська бавовна виявилась просто ідеальним рішенням для готелів — міцна, гладенька, приваблива, вона служить набагато довше, ніж звичайна. А на дотик і візуально нагадує шовк — ніжна, блискуча, драпірується красивими м'якими складками. При цьому в кілька разів дешевша за нього. Такі комплекти повністю відповідають тим параметрам, за якими вибирають оздоблення готельних ліжок.

Постільна для готелів — вишуканість і практичність

В сучасних готелях суворі правила гігієни щодо догляду за постільною білизною. У п'ятизіркових готелях його змінюють і, відповідно, перуть щодня. Так, екологічний порядок призводить до того, що нормою навіть для люксових готелів стає зміна білизни раз на 3 дні для номерів, де без перерви живе одна людина або сім'я. Таким чином економлять воду та енергоресурси, адже в більшості випадків білизна просто не здатна забруднитися настільки сильно за одну ніч. Але навіть прання раз на 3 дні — це серйозне навантаження для тканини. Постійні прання можуть деформувати форму виробів, змінити колір, стати причиною кошлання.

Але ж в готель люди приїжджають в тому числі й заради можливості заснути в ідеально комфортному ліжку! Так на світ з'явилася постільна білизна для готелів. Вона зроблена зі старої доброї єгипетської бавовни, але має подвійну, а часом і потрійну щільність. Довге волокно + висока щільність = тканина, що стійка до будь-яких механічних впливів і просто ідеально зберігає колір. Навіть щоденне прання не стане причиною її деформацій. Постільна білизна для готелів, виконана з єгипетської бавовни — розкішне і вигідне рішення для будь-якого готелю.

Чому вигідне? Зрештою рентабельність якісної постільної білизни набагато вища, ніж у посередньої або поганої. Вона зношується в 5-6 разів повільніше — там, де один комплект поганого витримує пів року служби, хороший служить 2, 3, а то і всі 5 років. Щільна білизна краще тримає форму і колір — навіть ближче до кінця терміну служби воно виглядає гідно, тоді як недорога більше нагадує ганчір'я. Але згадаймо, що хороші готелі продають не тільки відчутні речі — номер, ночівля зі сніданком, а й ті, що не можна помацати, але можна відчути. Щиру турботу про гостя, повагу до нього і його потреб, можливість не переживати про побут — все буде на вищому рівні. І однотонна білизна з єгипетської бавовни для готелів 120S — саме про це. Про бажання надати гостю кращу білизну з усіх можливих, яка дарує комфортний сон і викликає найбільш здорову залежність на світі.

Види постільної білизни для готельного бізнесу

У текстильній промисловості використовуються різні технології виробництва, що дозволяють створювати різні тканини з однакового по суті матеріалу — бавовни. З довговолокнистих його різновидів отримують білизну класу люкс. Зі звичайного невисокої щільності — вироби для хостелів, мотелів та ін. Ось які матеріали найчастіше використовуються в комплектах для готелів всіх мастей:

У готельному бізнесі головне, щоб клієнти відчували безумовний комфорт, перебуваючи у своїх номерах. І від оздоблення ліжка це почуття залежить безпосередньо. Є різниця — спати на білизні, яка пестить і заспокоює шкіру; і «відпочивати» в ліжку, яка дратує кошланням і розрядами статичної енергії синтетичного волокна.

До речі, ще один варіант тканини, яку дуже шанують в готелях — комплекти з довговолокнистої бавовни жакард. Жакардова тканина відрізняється особливим переплетенням ниток, завдяки якому на поверхні виникає певний візерунок. Він може бути геометричним, флористичним, абстрактним, але на дотик практично не відчувається. Він помітний під певним кутом і неймовірно прикрашає комплект, робить його на дивно красивим.

"LE ROOM" — комплекти постільної для фешенебельних готелів

Кращі жакардові комплекти білизни з єгипетської бавовни для готелів 120S можна вибрати та придбати в нашому магазині. Але їх зовсім не обов'язково купувати тільки для закладів гостинності. Не існує ніяких заборон на використання умовно готельних комплектів в побутових умовах. Навпаки, ними потрібно користуватися вдома. Дозволяти собі кращу постільну білизну на світі:

А головне, що не вимагає якогось надзвичайної уваги. І тому ламає стереотипи про вимогливість розкішної постільної білизни. Ні! Постільна білизна для готелів вимагає точно такого ж догляду, як і вся інша бавовняна білизна — дотримання температури та звичайний порошок. Після нескінченної кількості прань воно збереже свій гарний блиск і м'якість, не кошлатитиметься.

І обов'язково залишиться вірним своїй формі. Дуже часто перше, що страждає в процесі використання — форма виробів. Простирадло розтягується, його краї стають нерівними. Підковдра збільшується в розмірі та ковдра в ньому вже борсається. Щільність готельних виробів — до 400 ниток на квадратний сантиметр, просто уявіть. Його навіть порвати буде складно! Але! Легкість, летючість, повітропроникність тканини не змінюється зовсім.

У нас ви можете придбати комплекти з єгипетської бавовни готельної якості й для готелю, і для будинку. Впевнені, в будь-яких умовах вони будуть служити без нарікань. Довге волокно, відсутність синтетичних домішок, ідеальний дизайн, якісне фарбування і пошиття — ось розгадка його досконалості. Врахуйте, що все перераховане поставляється в комплекті тільки з текстилем з єгипетської бавовни — саме такий ми продаємо в "LE ROOM". А ще до наших розкішних комплектів можна підібрати дійсно елітні ковдри та подушки, щоб домогтися повної гармонії всіх складових ліжка.

Показати повністю